עסקת מלטה, סטיב ברי

עסקת מלטה

עסקת מלטה

סטיב ברי

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מטר
שנה:
יולי, 2021
אורך:
13:13:04
קריינים: ריקי בליך
מתרגמים: אינגה מיכאלי
קטגוריות: מתח ומסתורין

ספרים חדשים

ספר קולי - ״עסקת מלטה״ מאת סטיב ברי:
האפיפיור מת, והישיבה החשאית לבחירת יורשו עומדת להיפתח. החשמנים נוהרים לוותיקן לקראת הבחירות, אבל אחד מהם נמלט למלטה בחיפוש אחר מסמך שמקורו במאה הרביעית ובקונסטנטינוס הגדול, קיסר רומי.
קוטון מאלון, סוכן לשעבר של משרד המשפטים האמריקאי, נמצא באיטליה בחיפוש אחר חליפת המכתבים האגדית בין וינסטון צ'רצ'יל לבניטו מוסוליני, אוצר שעשוי להאיר באור חדש את ההיסטוריה. אלא שמישהו אחר רודף אחרי אותם מכתבים, ולאחר שמאלון מניח עליהם את ידו ומיד מאבד אותם, הוא יוצא למסע ציד שמושך את תשומת לבם של אבירי מסדר מלטה אפופי המסתורין.
המסדר קיים זה תשע מאות שנה הצג יותר ויותר, זהו מסדר הנזירים-הלוחמים היחיד ששרד עד ימינו. כיום הם פועלים כארגון הומניטרי כלל-עולמי, אבל בין שורותיהם מסתתרים הסֶקרֶטי – כת קדומה ששמה לה למטרה להשפיע על בחירת האפיפיור החדש. מאלון נקלע למרוץ נגד חשמן סורר, אבירי מסדר מלטה, הסֶקרֶטי והזמן, כדי למצוא את מה שאבד לפני מאות שנים. העימות מגיע לשיאו מאחורי חומות הוותיקן, כאשר בחירת האפיפיור מונחת על כף המאזניים.סטיב ברי הוא מחברם של רבי המכר קבר הקיסר, נקמת דם בפריז, בעקבות שרלמאן, בגידה בוונציה, אוצר הטמפלרים, הסוד השלישי (כולם ראו אור בעברית בהוצאת מטר). ספריו תורגמו לארבעים שפות ונמכרו מהם למעלה מעשרים ושלושה מיליון עותקים בחמישים מדינות. למידע נוסף על אודות סטיב ברי והמכון שהקים, בקרו ב: www.steveberry.org"מותחן מסקרן עם הקשר היסטורי. סטיב ברי הוא מדען-על עם הנוסחה המושלמת" Associated Pressאחד מ"חמשת הספרים שאסור להחמיץ!" USA Today
הצג פחות
הוספה למשאלות