מילה וחוטפי החלומות, הגר ינאי

מילה וחוטפי החלומות

מילה וחוטפי החלומות

הגר ינאי

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: עם עובד
שנה:
אוגוסט, 2019
אורך:
07:05:50
קריינים: שרון ליפקינד
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״מילה וחוטפי החלומות״ מאת הגר ינאי:

יום הולדתה של מילה היה היום הגרוע בחייה. הוא היה עמוס ומעייף, מלא שיעורים ומטלות – כמו כל יום – והסתיים בריב נורא עם אימהּ המאמצת.

אלא שאז הופיעה על מסך המחשב שלה מודעה נוצצת שהבטיחה לה שתקבל בסודי סודות רובוטית אנדרואידית זהה לה בדיוק, שתלך במקומה לבית הספר ותמלא את כל חובותיה המשעממות. איש אינו חייב לדעת על הכפילה שלה. אפילו לא הוריה.

ההצעה המפתה מלהיבה את מילה; היא אינה משערת שבואה של הכפילה יסחף אותה להרפתקה מסוכנת ומסתורית. היא נאלצת לעזוב את ביתה, מצטרפת לחבורה של ילדי פרא שמתגוררים באוטובוס נטוש הצג יותר על שפת הים ופוגשת את מנהיגם האמיץ. יחדיו הם נמלטים ממדען סיני גאון החוטף את חלומותיהם של ילדים – ומילה מגלה בתוכה כוחות חבויים.

האם תצליח להציל את עצמה ואת חבריה?

מילה וחוטפי החלומות הוא ספר שרוחה של ספרות הילדים הקלאסית מפעמת בו. תמצאו בו עלילה מפתיעה, מותחת וסוחפת, דמויות משעשעות ומעוררות הזדהות, ולצידן עיסוק בשאלות של דמיון מול מציאות, זהוּת ומשמעות.

ספריה הקודמים של הגר ינאי, ובהם מכונת הנצח של אלכס וטרילוגיית הלווייתן מבבל פורצת הדרך, זכו להצלחה רבה וזיכו אותה בפרסים ספרותיים. גם מילה וחוטפי החלומות מציג את כושר ההמצאה, את תנופת הדמיון ואת ההומור המוכרים לקוראיה הצעירים והמבוגרים.
הצג פחות
הוספה למשאלות