מה שעובד, תלמה ליבל

מה שעובד

מה שעובד

תלמה ליבל

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מטר
שנה:
מרץ, 2022
אורך:
09:45:19
קריינים: רוני מורג
מתרגמים: אסף כהן
קטגוריות: עיון

ספרים חדשים

ספר קולי - "מה שעובד" מאת תלמה ליבל:

האם ידעתם?

עצם נוכחותו של טלפון חכם על השולחן עלולה לפגוע בתפקודכם, אפילו אם הוא כבוי.

ההסתברות להתקבל לעבודה תגדל אם תשכלו רגליים בדומה לאדם העורך איתכם את הריאיון.

שהייה בחדר חמים מגבירה את הנטייה לקונפורמיות ומשפיעה על קבלת ההחלטות שלכם.

טיול קצר בטבע יוריד את רמת החרדה והלחץ וישפר את הביצוע הקוגניטיבי שלכם.

התבוננות במשהו ירוק למשך 40 שניות משפרת את הקשב.

במה שעובד, פרופ' תלמה ליבל, פסיכולוגית בעלת שם בינלאומי, מראה לנו כיצד גורמים שאנו נוטים להתעלם מהם בשגרת העבו הצג יותר דה שלנו – הסביבה הפיזית, ההרגלים הבלתי מודעים שלנו ואפילו מאפיינים כמו תווי פנינו וגובה קולנו – יכולים להשפיע על חיי היומיום שלנו, לעשותנו מאושרים יותר, להוריד את רמת הלחץ ולרומם את הקריירה שלנו או להפיל אותה. בהתבסס על מחקרים פסיכולוגיים פורצי דרך, ליבל שופכת אור על הגורמים הנסתרים – שלרוב הם פשוטים וקלים לביצוע – שמשפיעים במידה משמעותית על ההצלחה ושביעות הרצון שלנו בעבודתנו ובחיינו, על היצירתיות שלנו ועל הורדת הלחץ והחרדה.

בשוק התחרותי של ימינו, שבו אפילו להבדלים זעירים עשויה להיות השפעה מכרעת על עובדים ועל ארגונים, ניצול גורמים מעין אלה לטובתכם עשוי להוות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

מה שעובד מציע תובנות יקרות ערך ועצות מעשיות לכולם. בין שאתם מנהלים, עובדים מן השורה, בעלי עסק, סטודנטים או פנסיונרים, ככל שתדעו יותר על המרכיבים החמקמקים שעשויים לעזור או להפריע לכם בעבודתכם ובחיי היומיום, כך תהיו ערוכים יותר לתפוס שליטה ולנווט את דרככם בעולם העבודה התחרותי של היום, ולחולל מהפך בחייכם המקצועיים והפרטיים.

פרופ' תלמה ליבל היא פסיכולוגית בעלת שם עולמי שמילאה מגוון תפקידים בכירים באוניברסיטת תל אביב, והיתה פרופסורית אורחת בהרווארד, טאפטס, אוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו ובאוניברסיטת ניו יורק. ליבל פרסמה עשרות מאמרים, וזכתה במלגות מחקר יוקרתיות.

"פשוט, נגיש, מעמיק. הספר הזה יעזור לכם להכניס שינויים קטנים בסביבתכם שיכולים לחולל שינוי גדול בחייכם. תלמה ליבל מתווה את קווי המתאר לחיים מאושרים, בריאים ומצליחים יותר."

– טל בן שחר, מחבר רב המכר באושר ובאושר.
הצג פחות
הוספה למשאלות