לכודים באפלה, סיגלית דיל

לכודים באפלה

לכודים באפלה

סיגלית דיל

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: עם עובד
שנה:
מאי, 2013
אורך:
11:56:55
קריינים: אפי וייס
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - "לכודים באפלה" מאת סיגלית דיל:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש יולי שנת 2014, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
באישון לילה אפל וקר נעלמה אִמה של נֶמֶש הקטנה. איש אינו יודע מה עלה בגורלה, כאילו בלעה אותה האדמה. מר לֶנד, אביה של נמש, דואג לבתו היחידה שנותרה ללא אם ושוכר את שירותיה של אומנת שתתגורר בביתם, תטפל בבתו ותמלא את מטלות הבית. פניהם האמִתיות של האומנת ובנה הקטן מתגלות במלוא רשעותן בפני נמש האומללה בזמן היעדרו של האב, המבלה את מרבית שעות היממה בעבודתו. האומנת האכזרית ממתינה להזדמנות הראשונה לבצע בנמש את זממה, הצג יותר ונמש חוששת שהיא עומדת להיחטף אל עולם רחוק ואפל...
האם תיעלם נמש כמו אמה? מהו סודם המאיים של האומנת ובנה? מיהם היצורים השוכבים בתיבות זכוכית, שעיניהם הבורקות חסרות חיים? מיהי מלכת השערות היפהפייה? ומהי נקמתה המתוקה?

אזהרה לקוראים: בלילות אפלים שהירח אינו נראה בהם הקפידו לכבות את האורות בביתכם ולהגיף היטב את חלונותיו. היזהרו מנשרים ואל תניחו להם לתלוש שערה מראשכם, פן תרדוף אתכם מלכת השערות המרושעת בעזרת שליחיה הנאמנים ולא תניח לכם עד שתלכוד אתכם ותנקום בכם את נקמתה המתוקה.
לכודים באפלה הוא ספר מסמר שֵׂער שיוליך אתכם למסע קצבי, מסחרר ובלתי נשכח בעולם נסתר ואפל ויגלה לכם סודות מסתוריים ועוצרי נשימה, שלא ירפו מכם גם לאחר הקריאה.
הצג פחות
הוספה למשאלות