זוגות זוגות, משה שרון

זוגות זוגות

זוגות זוגות

משה שרון

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: דברישיר
שנה:
2018
אורך:
07:45:44
קריינים: משה שרון
קטגוריות: עיון

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״זוגות זוגות״ מאת משה שרון:

כיצד מסייעים ללירן והדס להתמודד עם העובדה שהם שונים כל כך? מה אמורה לעשות יונית כשבעלה, אמנון, מערער לה את הביטחון שהיא זקוקה לו? איך אסי יכול לחיות עם מירב שחושבת שהיא יודעת הכל?

משה שרון חושף בפנינו את סיפורים של עשרה זוגות, על ההתרגשות, הכאב והמורכבות שמזמנת איתה מערכת יחסים אינטימית בין איש ואישה, ומציע פתרונות מעשיים שכל קורא יכול להשתמש בהם על מנת לשפר ולדייק את חיי הזוגיות שלו. הספר מבוסס על מודל קבלי עתיק יומין, מודל "עשר הספירות", ומשלב חוכמה בת אלפי שנים יחד עם ניסיון עשיר מחדר הטיפולים.

משה שרון הוא סו הצג יותר פר ומרצה מבוקש, מאמין אישי וזוגי. ספרו השלישי, העולם לא יכול להתקיים בלעדיך, היה לרב מכר. ספרים נוספים פרי עטו: אייכה, יום ליום ועשרה נכנסו לפרד"ס.

"אחת ממלאכות החיים המאתגרות מכל היא לשמר את בערת הזוגיות ארוכת השנים ולדעת להפוך את הלהבה החד פעמית לאש-תמיד. משה שרון מגייס עולמות של ידע קדמוני ורוחני שהן אבני הצור של המתת הזו."

(ענת לב אדלר, ידיעות אחרונות)

"אין עבודה קשה, אומר ספר הזהר, כעבודת האהבה. ספרו החדש של משה שרון לוקח את הקוראים למסע מרתק, מרגש, מעורר ומחייב. מסע המטפס אל רום התובנות הקבליות, מתוך דוגמאות חיות, אמיתיות, משובצות בעצות מעשיות ויעילות. צאו למסע הזה, סביר להניח שהוא ישנה את חייכם". (ד"ר יחיאל הררי)
הצג פחות
הוספה למשאלות