וויל גרייסון, וויל גרייסון, ג׳ון גרין, דיוויד לוויתן

וויל גרייסון, וויל גרייסון

וויל גרייסון, וויל גרייסון

ג׳ון גרין, דיוויד לוויתן

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: הכורסא
שנה:
אוגוסט, 2020
אורך:
07:40:01
קריינים: ניר שאולוף
מתרגמים: תומר בן אהרון
קטגוריות: ספרים חדשים

ספרים חדשים

ספר קולי - ״וויל גרייסון, וויל גרייסון״ מאת ג׳ון גרין ודיוויד לוויתן:
***בהתאם להסכם עם בעלי הזכויות הספר זמין לרכישה להורדה בלבד ואינו זמין להאזנה במנוי.***
הכירו את ויל גרייסון. החבר הכי טוב שלו הוא הומו ענק בשם טייני קופר. הוא סטרייט, חתיך במידה סבירה, ונחוש בדעתו להישמע לשני הכללים שקבע לעצמו - לא להתרגש ולסתום את הפה. ככה לא מסתבכים בצרות גדולות מדי.
הכירו את ויל גרייסון. הוא הומו, הוא דיכאוני והוא מאוד בודד. יש לו ידידה אחת בלבד שגם אותה הוא לא ממש מחבב, ויש לו יחסי צ'אט עם בחור בשם אייזיק וסביבם סובבים חייו.
בערב קר, בפינה מפוקפקת בשיקגו, ויל גרייסון נתקל ב... וי הצג יותר ל גרייסון. שני נערים עם אותו שם מגלים לפתע זה את זה. מכאן ואילך חייהם יתפתחו בכיוונים חדשים ובלתי צפויים, עד שיגיעו לשיא במחזמר המהמם ביותר שעלה אי פעם על במה באודיטוריום של בית ספר תיכון.
"ויל גרייסון ויל גרייסון" הוא רומן מלא רגש והומור, שהפרקים בו כתובים לסירוגין על-ידי ג'ון גרין ודיוויד לוויתן – מהכוכבים הגדולים ביותר של ספרות הנוער העכשווית.
ג'ון גרין הוא סופר עטור פרסים שספריו תורגמו ל־55 שפות וכבשו את טבלאות רבי־המכר ברחבי העולם. בין ספריו: "צבים כל הדרך למטה", "מחפשים את אלסקה", "אשמת הכוכבים", "ערים של נייר" ו"כשהשלג יורד".
דיוויד לוויתן הוא סופר ועורך שחיבר עד היום מעל לעשרים ספרי נוער מצליחים, רבים מהם הפכו לרבי־מכר.
"הקוראים יצחקו, יבכו וישירו בכל הכוח בעת ובעונה אחת" – קירקוּס
"'ויל גרייסון, ויל גרייסון' הוא ספר כיפי ופרוע. הוא כל כך מצחיק, גס רוח ומקורי, שגם שונאי מחזות זמר מושבעים יריעו כשהפרחים יושלכו על הבמה." – ניו יורק טיימס בוק ריוויו
הצג פחות
הוספה למשאלות