הנשים של אבא, סביון ליברכט

הנשים של אבא

הנשים של אבא

סביון ליברכט

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: כתר
שנה:
2005
אורך:
07:01:34
קריינים: סימי אבלגון
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״הנשים של אבא״ מאת סביון ליברכט:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש נובמבר בשנת 2005, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
כשהיה בן שבע בילה מאיר חמישה חודשים ארוכים עם אביו, משורר שחי בשולי הבוהמה של תל אביב של שנות השישים. אמו נטשה את שניהם ונסעה לארצות הברית, והוא נגרר עם אביו מבית קפה אחד למשנהו, מדירה ארעית אחת לאחרת, מאישה לאישה, עד לחיים שמוטב שילד לא יהיה עד להם. עד שלילה אחד מתרחש אירוע נורא ממה שמסוגל מוחו לעכל, והוא נשלח אל אמו ומתבשר על מות אביו.
עשרים ושלוש שנים לאחר מכן נודע לו שאביו חי, והזכרונות שנקברו עם הידיע הצג יותר ה על מותו פורצים אל תודעתו והוא אנוס לעשות בהם סדר, לפענח את חייו שלו, את יחסיו עם הוריו, ולנסות לברר, מתוך המקטעים שקלט ומן העדויות שהוא אוסף, את האמת בדבר אירועי אותו הלילה.
בהנשים של אבא, הממוקד כולו בתעתועיו, ואולי דווקא במהימנותו האכזרית, של הזיכרון האנושי, מתגלה במלוא עוצמתה יכולתה של ליברכט לשרטט יחסי אנוש מורכבים, על אפלוליותם וצדם המואר. הנשים של אבא הוא הרומן השני של סביון ליברכט שרואה אור לאחר קובצי סיפורים רבים ומצליחים. עם ספריה הקודמים נמנים "סינית, אני מדברת אליך", "איש ואישה ואיש", "נשים מתוך קטלוג" ו"מקום טוב ללילה".
הצג פחות
הוספה למשאלות