הילד שלא ידע פחד, אלה הרמתי

הילד שלא ידע פחד

הילד שלא ידע פחד

אלה הרמתי

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: רימונים הוצאה לאור
שנה:
2005
אורך:
11:19:07
קריינים: תמר נאמן
קטגוריות: עיון

ספרים חדשים

ספר קולי - ״הילד שלא ידע פחד״ מאת אלה הרמתי:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש ספטמבר בשנת 2005, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
הילד שלא ידע פחד הוא סיפור אמיתי על חייו של גיל, ילד שחלה בינקותו בדלקת קרום המוח וניצל ממנה במה שהוגדר כנס רפואי. המחלה הותירה בו לקויות למידה שונות ותסמונת adhd (חוסר קשב וריכוז/היפראקטיביות). כשמלאו לגיל שבע עשרה וחצי שנים, הוא נהרג בתאונת אופנוע וחיים שלמים של שאיפה להישגים, התמדה, טוב לב, נתינה ונדיבות התנפצו בהרף שנייה. הסיפור מגולל בשפה קולחת ואמינה, אנקדוטות מחייו של גיל ומחיי המשפחה שאתו. כך נחשפת בפנ הצג יותר י הקורא התמודדותה של המשפחה עם גידולו והתפתחותו המופלאה של גיל, למרות קשייו ובהמשך, ההתמודדות היומיומית של משפחתו - הוריו ואחיו של גיל - עם השכול. הקוראים מן הקהל הרחב יוכלו לשאוב כוחות מסיפור התמודדות אנושי זה, אנשי מקצוע יוכלו להבין את הקשיים מזויות ההסתכלות האישית והאמהית, בני משפחה ובני נוער בעלי קשיים דומים, יזדהו וימצאו דרכים ייחודיות למוצא ממשברים.
את פרקי הספר מסכמים הערות והארות, המסתמכות על ספרות מקצועית. ניתן לשמוע את הספר ללא ההערות והארות. אין לראות בהן משנה סדורה והמלצה מקצועית.
הצג פחות
הוספה למשאלות