דרך ארוכה, דיוויד באלדאצ׳י

דרך ארוכה

דרך ארוכה

דיוויד באלדאצ׳י

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מודן
שנה:
אוגוסט, 2020
אורך:
12:22:41
קריינים: עדי לב
מתרגמים: מיכל כהן
קטגוריות: מתח ומסתורין

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״דרך ארוכה״ מאת דיוויד באלדאצ׳י:
***בהתאם להסכם עם בעלי הזכויות הספר זמין לרכישה להורדה בלבד ואינו זמין להאזנה במנוי.***
אדם המציג את עצמו כבנג'מין פריסט מצטרף לקבוצת תיירים המטיילת בגרנד קניון באריזונה, ונעלם. בחיפושים אחריו מתגלה רק גופתה של הפרדה שעליה רכב, שנשחטה באכזריות. אטלי פַּיין, חוקרת האף־בי־איי הממונה על המרחב, נקראת לחקור את העניין ומגלה שמדובר באיש משרד ההגנה, ושפרטי החקירה מדווחים לאגף לביטחון לאומי. אבל דווקא כשמתגלה רמז העשוי לשפוך אור על הסיפור, היא מקבלת הוראה מגבוה להפסיק את עבודתה על המקרה. בחושיה המחודדים היא מבינה שמדובר בסיפור גדול בהרבה מהיעלמו הצג יותר ת של תייר וממשיכה את החקירה.

אחותה התאומה של פיין נעלמה כשהשתיים היו בנות שש, ומאז לא נודעו עקבותיה. פיין יודעת כמה מייסרים הם החיים בצילה של אי־ ודאות, והיא נחושה לגלות מהו הסוד שנאסר עליה לחשוף. הדרישה להפסיק את מעורבותה הופכת לסדרת איומים שמשמעותם אחת - רדי מהתיק, או שתיפגעי. פיין מבינה שהדרגים הבכירים ביותר במדינה מעורבים בפרשה, ושייתכן שהעקבות מובילים אל מחוץ לגבולות ארצות הברית. היא מחליטה לסכן את שמה הטוב, את הקריירה המבטיחה שלה ואולי אף את חייה, כי היא מבינה שאם תתכחש לשליחותה היא מסכנת הרבה יותר מכך.

"דרך ארוכה" הוא מותחן מתוחכם שבמרכזו גיבורה מפתיעה, חזקה ושנונה. הספר מצטרף לסדרה ארוכה של רבי־מכר מבית היוצר של באלדאצ'י שיצאו לאור בעברית בהוצאת מודן: 'המשפחה הראשונה', 'איש הזיכרון', 'החיסול', 'הנופלים', ועוד.

"דיוויד באלדאצ'י במיטבו, מציג גיבורה חדשה ומרתקת ברומן מצמרר, חריף ומותח ללא הפסקה." סקוט טורו, מחבר רבי־המכר 'מעבר לספק סביר' ו'עדות'.
הצג פחות
הוספה למשאלות