אדון הטלקינזיס (2) - אוצרות הסיקריקים, עידן קנוחן

אדון הטלקינזיס (2) - אוצרות הסיקריקים

אדון הטלקינזיס (2) - אוצרות הסיקריקים

עידן קנוחן

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״אדון הטלקינזיס 2 - אוצרות הסיקריקים״ מאת עידן קנוחן:
"אדון הטלקינזיס – אוצרות הסיקריקים" מאת עידן קנוחן בהוצאת "דני ספרים" הוא ספר פנטזיה מרתק וקסום לבני נוער, שני בסדרה, שמתרחש בתוך עולם חבוי של טלקינזיס.
איידן, הילד בעל ההילה המיוחדת שנולד במרתפיו האפלים של אמרפל, האמין שהוא מגיע לטלסקול רק כדי ללמוד להפנט אנשים, לקרוא את מחשבותיהם ולהזיז דברים מבלי לגעת בהם. איש לא אמר לו שבנוסף לכל אלה ייאלץ להתחמק ללא הרף מנָבל עוצמתי שמאחוריו צבא קטן, יהפוך למבוקש בקרב עיתונאי הסייסניקים המשוגעים, יחשוף נוסחה סודית שמוסתרת אצל אינדיאנים תימהוניים, ויפריד ממ הצג יותר ש ברגע האחרון בין שני צבאות הכותשים זה את זה בבולי עץ מתעופפים.
ואם לא די בכך, כעת ניצב איידן בפני סוד חדש שמצליח לסבך את העניינים אף יותר. בעקבות מעשי הגבורה שלו מתעוררים כוחות אגדתיים שפעלו למענו בעבר. אלא שאמרפל המתין בדיוק להתעוררות הכוחות הללו, כדי שיוכל לעקוב אחריהם במטרה להניח את ידיו על האוצר המיוחד שלהם.
אוצר זה יקשור מחדש את איידן אל העבר הרחוק ואל בני משפחתו הנעלמת, שהצליחו גם הפעם להותיר עבורו רמזים שעשויים לסייע לו להציל את היקר לו מכול.

זהו ספרו השלישי של עידן קנוחן בן 29 מירושלים. ביום הוא לומד תורה עם חבריו, ובלילות הוא כותב בסתר על עולם של פנטזיה ועל גיבורים ששולטים בהיפנוזה, בטלפתיה ובטלקינזיס.
"אדון הטלקינזיס – עץ עתיק יומין" הוא הספר הראשון בסדרה שהפך לרב מכר.
"אדון הטלקינזיס אינו פחות מהרפתקה סוחפת, מעצימה ומעוררת מחשבה. רומן ביכורים מבריק, מקורי ושנון, שופע הווי חברותי והומור מושחז, קונספט נהדר המשלב עולם חדש וישן בנוי להפליא. המפחדים מחוש שישי ומטלקינזיס מסיבה כלשהי, יוכלו לקבל כאן צ'אנס לשנות את דעתם. גיבור הסיפור יתגלה כגיבור אנושי אמיתי, וכלל לא רק בגלל יכולותיו הטלקינטיות שימגנטו את הקורא הצעיר לצלילה בין הדפים. לאור הנסיבות דלעיל, חמישה כוכבים בלי למצמץ", אורי גלר.
הצג פחות
הוספה למשאלות